واردات مواد ژنی

به سیستم واردات و صادرات مواد ژنی خوش آمدید.

چنانچه اولین بار است به این سیستم مراجعه می کنید ابتدا ثبت نام   نمایید.

توجه: از تاریخ 1401/02/20 تمامی وارد کننده‌ها می‌بایست اصل مدرک گواهی بهداشتی محموله خود را تحویل دبیر کمیته واردات و صادرات نمایند.

توجه: برای تسریع در روند مکاتبات و به دلیل حجم بالای ایمیل در info@abc.org.ir لطفا از این پس به آدرس geneticboard@abc.org.ir ایمیل ارسال فرمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق آقای پهلوان پیگیری فرمایید.

توجه: قبل از درخواست اولیه ، کلیه متقاضیان می‌بایست موافقت امور دام استان خود را جهت درخواست خود به مرکز ارسال نمایند.

توجه:وارد کننده های اسپرم گاوی از سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ طبق ضوابط می بایست گزارش توزیع محموله خود را طبق اکسل مورد نظر این مرکز تکمیل و به گروه کمیته مواد ژنی تحویل نمایند ، و برای سال ۱۴۰۰ به بعد نیز طبق دسترسی داده شده به هر متقاضی می بایست وارد سامانه اصلاح نژاد دام سنگین شده و گزارش توزیع خود را طبق موارد خواسته شده تکمیل نمایند . تا این ۲ مورد را اقدام ننمایید سیستم امکان ثبت درخواست جدید را به شما نخواهد داد.

توجه: قبل از ثبت درخواست جدید حتما ضوابط بارگزاری شده در سایت این مرکز به نشانی abc.org.ir را مطالعه نمایید.

قابل توجه واردکننده های مواد ژنی: با توجه به نامه شماره 1401/900/6918 مورخ 1401/02/04، نمونه برداری و بازدید کلیه محموله های وارداتی در مبادی گمرکات کشور، توسط نماینده این مرکز انجام میگردد و از تاریخ مذکور مرکز هیچ نمونه ای را از وارد کننده تحویل نمیگیرد.

برای استفاده از سیستم از مرورگر های فایرفاکس ، کروم  و یا اینترنت اکسپلورر نسخه 10 به بالا استفاده نمایید.

درصورتیکه قبلا نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده اید از طریق لینک "ورود" وارد برنامه شوید در غیر اینصورت برای دریافت نام کاربری و رمز عبور با در دست داشتن  مدارک مربوط به ثبت شرکت به مرکز اصلاح نژاد مراجعه نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های  5-02636771874 کمیته مواد ژنی تماس حاصل نمایید.

در صورت بروز مشکل فنی در فرآیند ثبت درخواست از طریق همین شماره با واحد فناوری اطلاعات تماس حاصل نمایید.